Jdi na obsah Jdi na menu
 

TRADICE

 

Minimalizace pooperačních komplikací

    Pro naše pacienty jsou připraveny dvě prostorné ambulance, které jsou odděleny samostatnou čekárnou. Obě vyšetřovny jsou vybaveny automatickou klimatizací, což ocení pacienti zejména v letních parných měsících. Za větší ambulancí je další místnost, která slouží jako sádrovna. Tedy i sádrování probíhá v místnosti, kde neprovádíme běžné převazy. Operační výkony provádíme na "superčistém" prostorném operačním sále, který slouží pouze k operacím. Zde také neprobíhají běžné převazy, běžná vyšetření. I tato místnost je vybavena automatickou klimatizací. Vylučujeme tak nebezpečí sekundární infekce a horšího hojení operační rány.

Moderní trendy

    Vyšetřujeme, diagnostikujeme a léčíme podle posledních moderních trendů. Patří sem například nejmodernější operační techniky a postupy s používáním speciálních jednorázových operačních šicích materiálů, jednorázových sterilních operačních roušek, dále moderní léčba zlomenin včetně používání různých ortéz, pevných a lehkých plastových fixací s možností koupání, nebo také léčba vředů a defektů měkkých tkání cestou vlhkého hojení.

Osvědčené postupy

    Dlouholeté zkušenosti prokázaly, že ne vše moderní je nejlepší. Proto používáme i osvědčené staré dobré postupy, které pacientovi pomohou, často právě v případě, že moderní léčba nepřinesla uzdravení. Prostě pro naše pacienty jen to nejlepší.
 
 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 13763
Měsíc: 284
Den: 4